DLACZEGO DOTERRA?

zobacz

WELLNESS

CZYM SĄ OLEJKI ETERYCZNE
I JAK DZIAŁAJĄ?

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie – dlaczego warto wybrać olejki eteryczne doTERRA – najpierw zacznijmy od kwestii czym są olejki i jak działają?

Olejki eteryczne to najcenniejsze roślinne substancje, które mają szereg właściwości: przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze. Działają m.in. relaksująco, odstresowują, wpływają na skupienie i koncentrację. Jak to się dzieje, że dostają się do naszego ciała i jak działają?

WDYCHANIE
Olejki eteryczne mogą dostawać się do naszego ciała poprzez wdychanie. Bardzo szybko, tą właśnie drogą oddziałują na na obszar limbiczny w naszym mózgu i na obszary, które są związane z: koncentracją, skupieniem, zdolnością zapamiętywania informacji, emocjami. Wpływają na szereg procesów w ciele, w tym mogą: obniżać poziom kortyzolu, uspokajać, relaksować, podnosić nastrój.
Na poziomie ciała fizycznego: likwidują ból głowy, wspierają układ oddechowy, leczą katar, zatoki, niszczą wirusy i bakterie.

UŻYCIE NA SKÓRĘ
Przy użyciu na skórę olejki eteryczne przenikają przez skórę, błony komórkowe, dostają się do naszych tkanek, krwiobiegu. Działają miejscowo i są ws tanie np. zadziałać przeciwbólowo czy rozluźniająco.

 

olejki eteryczne

DLACZEGO NAJWAŻNIEJSZA JEST JAKOŚĆ?

Kiedy już wiesz jak działają olejki eteryczne masz świadomość, że są to cudowne substancje chemiczne, które trafiają do naszego ciała i mają zdolność przenikania do do krwiobiegu, oddziaływania na mózg, na całe ciało….

Kiedy już wiesz jak działają olejki wówczas nie masz ochoty używać nic innego jak tylko najczystsze substancje jak tylko to możliwe, zgadza się?

To właśnie czystość olejki przekłada się na:
– jego działanie terapeutyczne
– to, że działa wg przypisywanych mu właściwości
– że jest dla Ciebie zdrowy i bezpieczny.

OLEJKI ETERYCZNE

DLACZEGO doTERRA?

NAJLEPSZA JAKOŚĆ i CZYSTOŚĆ

Olejki eteryczne doTERRA to jedna z najlepszych jakościowo olejków eterycznych na rynku. Działająca od 2008 r. firma bazuje na 2 założeniach: dostarczać ludziom na całym świecie najbardziej czyste olejki jak to tylko możliwe i móc to udowodnić…

 

 

TRANSPARENTNOŚĆ

Każda partia olejków przechodzi ok. 60 testów na czystość, obecność pestycydów, itp. Badania są prowadzone zarówno przez doTERRA jak i przez instytucje zewnętrzne. Każda buteleczka olejku ma na spodzie podany nr partii. Możesz ten nr partii wpisać na stronie www.sourcetoyou.com i sprawdzić raport jakie są wyniki badań tej konkretnej partii olejku. A TUTAJ poczytasz o standardzie jakości CPTG.

ETYKA I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Olejki eteryczne doTERRA sa pozyskiwane w poszanowaniu dla zasobów naturalnych i dla pracy ludzi. Model pozyskiwania olejków nazywa się CO-impact sourcing, co oznacza, że produkcja olejków i ich pozyskiwanie prowadzi także do istotnego wpływu dla całych społeczności zaangażowanych w proces. O tym wszystkim poczytasz TUTAJ oraz TUTAJ. A pod TYM linkiem znajdziesz roczny raport wpływu.

 

ZMIENIAMY ŚWIAT NA LEPSZE

 

Kiedy dowiesz się na czym polega filozofia i misja firmy doTERRA zrozumiesz jaki głęboki sens płynie z jej działań.  Możesz być częścią tego ruchu, który uzdrawia świat:
– kropla po kropli
– człowiek za człowiekiem
– społeczność za społecznością.

TUTAJ przeczytasz raport z działań.
Obejrzyj video, które podsumowuje dotychczasowe działania:

    COMMUNITY / COOPERATION / COCREATION