KALENDARZ W RYTMIE NATURY

Poza kalendarzem w rytmie natury w  wersji papierowej, stworzyłam kalendarz w wersji online w formie aplikacji na telefon  (i komputer).

Jest to zbiór wybranych zagadnień, które holistycznie prowadzą przez poszczególne miesiące i rytm natury.

Bądź bliżej. Siebie i natury.

APLIKACJA ONLINE

ZAWARTOŚĆ

W RYTMIE NATURY

W aplikacji znjdziesz dział „W RYTMIE NATURY”. Jest to dział, który składa się z dwóch części:
Pierwsza część pn. „posty” żyje na bieżąco i umieszczane są w niej co kilka dni posty ze wskazówkami na temat tego jak o siebie najlepiej zadbać w danym miesiącu, w danej porze roku. Są tu receptury i porady. Co poniedziałek pojawia się tu post z intencją na dany tydzień oraz z wyjaśnieniem jaki ta intencja ma sens i dlaczego pojawia się właśnie na dany tydzień. Poza tym co poniedziałek ukazuje się także post ze wskazówkami na temat pielęgnacji w rytmie księżyca – tak samo jak w papierowej wersji kalendarza.

Artykuły w aplikacji są o wiele bardziej rozbudowaną wersją niż to co znajdziesz w kalendarzu papierowym (który ze wględu na objętość ma swoje ograniczenia).

Druga część tego działu pn. „baza” to część statyczna. Jest to biblioteka zagadnień, które pojawiają się w postach. Zagadnienia uszeregowane są tematycznie – dzięki czemu można łatwo do nich sięgnąć w każdej chwili (bez konieczności poszukiwania danego tematu po publikacjach w sekcji „posty”).

BLIŻEJ.

RYTMU NATURY. BLIŻEJ SIEBIE.