Witaj, z tej strony Ela

Aromaterapeutka
i adwokatka życia Blisko Natury. Moją misją jest wspieranie innych kobiet w drodze do naturalnego dobrostanu.

początek

MOJA HISTORIA

Wychowałam się w domu pełnym ziół i „domowych sposobów” na różne niedomagania, stłuczenia, czy oparzenia. Przez pierwsze 19 lat swojego życia, w mojej rodzinnej wsi na Podkarpaciu, w otoczeniu sadu, ogrodu, pól i lasów – przesiąknęłam rytmami natury, cyklem wegetacji roślin, znakami przepowiadającymi zmiany pogody. Odkąd pamiętam, interesował mnie świat blisko natury i dobrostan ciała.

Moją wielką pasją są naturalne sposoby wspomagania zdrowia i urody. Już jako mała dziewczynka miałam nawet swój segregator z poradami wyciętymi z kolejnych numerów „Poradnika Domowego”.

Wszystkie moje działania składają się na jedną misję: wspieranie kobiet w dbaniu o swój naturalny dobrostan i życie blisko natury. 

DLACZEGO OLEJKI ETERYCZNE?

Olejki eteryczne stały się dla mnie codziennością i drogą zawodową. To dla mnie synonim naturalnego stylu życia i część codzienności mojej rodziny, przyjaciół i wielu podopiecznych. Olejki są dla mnie najprostszym sposobem naturalnego dbania o siebie.

Te najcenniejsze roślinne esencje są prostym, pięknym i przede wszystkim, skutecznym narzędziem, za pomocą którego możesz wprowadzić do swojego życia zmianę. To zmiana na wielu poziomach – od zadbania o naturalny dom, pielęgnację, zdrowie (swoje i Twoich najbliższych), a także emocje.

MOJA ŚCIEŻKA DO

AROMATERAPII

2011 – 2017

2018 – 2022

2018 – obecnie

2020 – 2022

2011 – 2017

W moim życiu pojawiła się Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM) – przepadłam w tej mądrości, holistycznego spojrzenia na człowieka i jego powiązania z naturą.

Ukończyłam dietetykę wg TCM oraz kurs „Zdrowie Kobiety” w Instytucie Medycy-ny Chińskie w Krakowie, kurs masażu klasycznego, akupresury i refleksologii. Jestem absolwentką mindfulness MBLC (Mindfulness Based Living Course).

2018 – 2022

Z zamiłowania do natury i otaczania się naturalnymi rzeczami stworzyłam i prowadziłam przez 4 lata, pierwszy w Polsce, naturalny marketplace – naturalnabogini.pl.

Była to przestrzeń, skupiająca twórców oraz marki tworzące z naturalnych surowców, a także wyszukiwarka wydarzeń, naturalnych gabinetów, specjalistów i terapeutów.

2018 – OBECNIE

Nasze powiązanie z rytmami natury nie przestaje mnie fascynować. Brakowało mi na rynku narzędzi / publikacji, które wspierają naturalne dbanie o siebie i prowadzą przez rytm natury.

Dlatego w 2018 r. stworzyłam dziennik wellness pt. „Plan na dobrostan„ oraz „Kalendarz do życia w rytmie natury”, który do tej pory, co roku dla Was wydaję. Najnowszy kalendarz dostępny już od listopada! 

2020 – 2022

Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu aromaterapii w Instytucie Tisseranda, a obecnie jestem w trakcie programu certyfikacji na aromaterapeutę klinicznego w kanadyjskiej szkole Essence of Thyme. Stworzyłam dla moich klientów platformę edukacyjną, gdzie na wyciągnięcie ręki (z pozycji aplikacji w telefonie) mogą uczyć się o olejkach i gdzie znajdą proste codzienne receptury.

Kilka ciekawostek…

 • Po 10 intensywnych latach w Warszawie wróciłam na rodzinne Podkarpacie, do krainy dzieciństwa, gdzie życie wyznacza rytm natury. Teraz bujam się w hamaku, palę ogniska z przyjaciółmi, suszę zioła, chodzę boso po porannej rosie i uważam, że mam luksusowe życie:) 
 • 15 lat temu wytatuowałam sobie na karku japoński znak „odwaga”, ponieważ jest to jedna z najpiękniejszych wartości, jakie pielęgnuję w swoim życiu.    
 • Wspięłam się na ponad 5000 m n.p.m. w Himalajach i okazało się, że mam predyspozycje do „wysokości”. Mam wtedy lepsze ciśnienie i moja, na ogół powolna osoba, robi się wtedy przyjemnie ożywiona.
 • Skończyłam klasę fortepianu, pisałam wiersze, tańczyłam salsę liniową i kubańską, swing/ lindy hop, jeździłam na największe Festiwale taneczne w Europie, chodziłam na kursy fotografii analogowej i gry na bębnach afrykańskich… Robiłam wiele ciekawych rzeczy, które na dany moment mnie wołały i uważam, że trzeba próbować tego, do czego rwie się serce.
 • Jestem dilerem spokoju. Podobno mój spokój i zen udziela się innym.

   to proste

  platforma edukacyjna 

  Dla moich klientów stworzyłam platformę edukacyjną o olejkach eterycznych, gdzie na wyciągnięcie ręki (z pozycji aplikacji w telefonie) mogą uczyć się o olejkach, znajdą wsparcie oraz proste codzienne receptury. Dzięki temu mogę efektywniej wspierać innych – zarówno tych, którzy używają ich na co dzień w domu, jak i specjalistów i terapeutów, którzy pod moją opieką wprowadzają olejki do pracy z klientami.

  Twoja
  Droga do Naturalnego Dobrostanu

  Olejki eteryczne

  Kalendarz

  w Rytmie Natury

  Szkolenia