Jesteś o jedną
kroplę stąd do dobrego samopoczucia

zobacz

Wspieram i uczę kobiety, jak korzystać z olejków eterycznych, aby naturalnie mogły dbać o swój dobrostan, zdrowie, urodę, emocje i żyć blisko natury.

oferta

Jak mogę cię wspierać!

WSPARCIE

Dla terapeutek
i specjalistek

Jeśli pracujesz z ciałem i emocjami, i chcesz włączyć olejki eteryczne do swojej praktyki zawodowej 

edukacja

olejki eteryczne
na co dzień

Poznasz olejki i nauczysz się z nich korzystać na co dzień, by wspierać siebie
i swoją rodzinę

dla biznesu

Dobrostan w miejscu pracy

Doradztwo dla biur, gabinetów, spa, hoteli, w zakresie olejków dla dobrostanu klientów i pracowników

DOBROSTAN

KALENDARZ W RYTMIE NATURY

Kalendarz do życia w rytmie natury został zaprojektowany po to, by osadzić Cię bliżej rytmu. Rytmu własnego ciała i rytmu natury.

Nie jest to kalendarz, w którym w pierwszej kolejności zapisujesz niekończącą się listę spraw, obowiązków i planów. Jest to kalendarz, który przestawia Twoją uwagę ze świata zewnętrznego na czucie, na bycie bliżej siebie. Publikacja ta pojawia się co roku w Waszych domach od 2018 r. Najnowsza wersja w sprzedaży już w listopadzie 2023 r.

witaj, z tej strony

ela świętek

Jestem aromateraputką, założycielką platformy edukacyjnej o olejkach eterycznych, pomysłodawczynią i autorką corocznego Kalendarza w Rytmie Natury oraz dziennika Plan na Dobrostan.

Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu aromaterapii w Instytucie Tisseranda, a obecnie jestem w trakcie programu certyfikacji na aromaterapeutę klinicznego w kanadyjskiej szkole Essence of Thyme. Na swoim koncie mam także szkolenia z zakresu dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM). masażu, akupresury. Ta wiedza jest teraz dla mnie wspaniałym tłem dla użycia olejków eterycznych.

Finalnie to olejki eteryczne sprawiły, że aromaterapia stała się moją pracą zawodową. Dzięki nim mogę efektywniej wspierać innych – zarówno tych, którzy używają ich na co dzień w domu, jak i specjalistki i terapeutki, które pod moją opieką wprowadzają olejki do swojej pracy z klientami.

BEZPŁATNY MINI KURS

Olejki Eteryczne
na START

Poznaj moc olejków eterycznych i dowiedz się, jak wprowadzić je do swojej codzienności.
Zapisz się na listę
, a otrzymasz dostęp do 5-dniowego mini kursu, z którego dowiesz się: czym są olejki eteryczne, na co zwracać uwagę podczas zakupu, jakie olejki eteryczne
warto kupić do swojej domowej apteczki.

.

Twoja
Droga do Naturalnego Dobrostanu

Kursy, Szkolenia,
Tematyczne Webinary

Gotowe Receptury

Społeczność,Wsparcie,
Rozmowy i Porady