DBANIE O SIEBIE JEST PROSTE

selfcare is easy

DOBROSTAN

NATURALNE WSPARCIE

Jeśli jesteś osobą, która:
– szuka naturalnych i holistycznych rozwiązań
– jesteś w okolicach 40tki lub po i chcesz wyglądać pięknie, mieć dużo energii i witalności
– chcesz wspomóc balans hormonalny
– opiekujesz się swoimi wyzwaniami hormonalnymi (sprawy związane z tarczycą, endometriozą itp.) – dostałaś zalecenia dotyczące stylu życia od swojego specjalisty i szukasz prostych sposobów wsparcia.

Jesteś w dobrym miejscu! Pokażę Ci jak za pomocą olejków eterycznych zadbać o kluczowe obszary: stres, sen, ograniczanie toksyn, kojenie układu nerwowego, emocje.

Dołącz do naszej wellnessowej społeczności kobiet! Pokażemy Ci jak prosto i naturalnie można o siebie dbać!

dlaczego doterra?

jak zacząć?

moje wsparcie

DOBROSTAN

NAJLEPSZY WYBÓR

To czym powinnaś się kierować przy wyborze olejków eterycznych to JAKOŚĆ, ponieważ ona przekłada się na właściwości terapeutyczne. Jak widzisz – ja skupiam się na olejkach eterycznych doTERRA – ponieważ to jedne z najlepszych jakościowo olejków na świecie. Są jednak jeszcze inne wątki – o których powinnaś wiedzieć – zrównoważony proces pozyskiwania, ochrona zasobów, etyka działania. Wiedz, że wybierając te olejki przyczyniasz się do budowania lepszego świata.

Jak to działa?

01

REJESTRACJA

Krok 1: Zakładasz swoje konto klienta w sklepie doTERRA i składasz swoje zamówienie. Robisz to za pomocą mojego linka –  tylko wtedy będę mogła zostać Twoim OPIEKUNEM.

02

PRZESYŁKA

Krok 2: Otrzymujesz swoje zamówienie (możesz mieszkać w innym kraju – paczka przyjdzie z Twojego lokalnego magazynu). Twoja przygoda się właśnie rozpoczyna!

03

OPIEKUN

Krok 3: Ja w tym czasie otrzymuję wiadomość od firmy doTERRA, że mam nowego klienta pod swoją opieką.

04

WSPARCIE

Krok 4: Mam dla Ciebie prezenty i system wsparcia, abyś jak najszybciej poczuła się pewnie w używaniu olejków eterycznych. Spójrz poniżej co dla Ciebie przygotowałam!

Co otrzymasz

MÓJ SYSTEM WSPARCIA

WSPARCIE
konsultacje

Moje wsparcie, porady, konsultacje

PLATFORMA DOBROSTAN

Wspierająca społeczność, informacje, receptury

PLATFORMA DOBROSTAN

Jestem wielką orędowniczką prostoty i optymalizacji. Używanie olejków eterycznych jest proste, więc stworzyłam dla moich klientów równie proste i wspierające narzędzie – platformę z niezbędnymi informacjami, opisami olejków i przydatnymi recepturami. Platforma jest dostępna zarówno na komputerze jak i formie aplikacji na telefon. 
Jest to jednak coś więcej… to przestrzeń dla społeczności, wymiany doświadczeń i wspólnej kreacji. Sprawdź!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

DLACZEGO OLEJKI dōTERRA?

Pracuję z dōTERRA, ponieważ mam gwarancję co do dwóch obszarów, które są dla mnie niezwykle istotne:

  • Proces pozyskiwania surowców odbywa się z poszanowaniem naturalnych zasobów oraz sprawiedliwej pracy ludzi. Olejek, który otrzymuję w buteleczce jest bardzo czysty, co jest potwierdzone szeregiem ogólnodostępnych badań (są to jedne z najlepszych jakościowo olejków na świecie). Każdy olejek ma na spodzie wydrukowany nr serii. Można go sprawdzić na stronie sourcetoyou.com i zobaczyć, jaki szereg testów został wykonany na danej partii olejków.
  • Ponadto, Ci którzy mnie znają bliżej, wiedzą, jaką jestem niepoprawną idealistą. Wierzę w etyczny świat i etyczny biznes. W ochronę zasobów i pracy ludzi. Dlatego też zdecydowałam się na pracę w dōTERRA, ponieważ firma wspiera całe społeczności na terenach, gdzie pozyskiwane są olejki – buduje szkoły, wodociągi, dba o uczciwe wynagrodzenia.

Wiele dobra zadziewa się, zanim buteleczka olejku dōTERRA trafi w Twoje ręce. Kupując je przyczyniasz się do tego, aby to dobro rosło.

CZY MUSZĘ MIEĆ SWOJE KONTO dōTERRA?

Podczas pierwszych zakupów olejków dōTERRA zakładasz swoje konto (które do niczego nie zobowiązuje), ale dzięki niemu otrzymujesz:

  • Ceny hurtowe
  • Dostęp do promocji
  • Możliwość reklamacji
  • Wsparcie opiekuna, czyli moją opiekę.
CO JEŚLI BĘDĘ CHCIAŁA WYPISAĆ SIĘ Z dōTERRA?

W każdej chwili możesz przestać zamawiać olejki. Choć z doświadczenia wiem, że kiedy poczujesz ich moc, zakochasz się w nich i nie będziesz chciała zrezygnować. 😉

JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ OLEJKI?

Pod tym LINKIEM znajdziesz instrukcję zakładania konta pod moją opieką. Możesz wybrać gotowy zestaw rejestracyjny. Większość osób zaczyna od zestawu „Domowa Apteczka”.

Możesz także wybrać pojedyncze olejki, ale wtedy musisz też dokonać opłaty rejestracyjnej (€24,50 na cały rok).

Wybierając gotowe zestawy nie ma opłaty rejestracyjnej.

CZY MUSZĘ SPRZEDAWAĆ OLEJKI INNYM?

Nie, nie musisz sprzedawać olejków jeśli nie chcesz tego robić. Przez cały czas możesz je zamawiać jedynie dla siebie.

Jeżeli z czasem zmienisz zdanie i zapragniesz pracować z dōTERRA możesz zostać opiekunem tak jak ja. To fantastyczna opcja na stały lub dodatkowy dochód.

Wystarczy, że zmienisz ustawienia w swoim koncie dōTERRA.

Jeżeli jesteś zainteresowana tą opcja napisz do mnie na kontakt@naturalnabogini.pl. Jako konsultant pod moją opieką, również otrzymujesz moje wsparcie oraz specjalistyczne kursy i szkolenia.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ OLEJKI TYLKO RAZ, CZY MUSZĘ TO ROBIĆ REGULARNIE?

Zamówienia robisz tylko wtedy, kiedy chcesz :). Nie masz żadnych obowiązków składania kolejnych zamówień. Zamawiasz, gdy masz taką potrzebę, gdy skończą Ci się ulubione olejki, lub jeśli chcesz wypróbować coś nowego.